Ostukorv
0 toode(t) - 0.00€0

Teie ostukorv on tühi!

Klientide hinnangud

HillVitali filosoofia

Von der Informationstechnologie bis zu Heilkräutern


Infotehnoloogiast ravimtaimede juurde.

Kui keegi oleks meile neli aastat tagasi öelnud, et me loobume infotehnoloogiast ja meist kujuneb aastate jooksul üks suurimaid looduslike tervisetoodete ja ravimtaimede eestvõitlejaid, poleks me neid lihtsalt uskunud!

Ja ometi ...

Meil on täna tuhandeid järgijaid, kes meie nägemust jagavad. Nad usuvad, et tervis on midagi lihtsat, mitte midagi keerulist. Olulisim, milles me ühel meelel oleme, on arvamus, et inimeste tervise tõeline saladus peitub looduse jõus. Loodus on see, mis uuendab, hoolitseb ja toimib.


See pole alati nii olnud.

On üsna raske ette kujutada, et mõnda aega tagasi lõi arvutiteadlastest, programmeerijatest ja kinnisvaraagendist koosnenud meeskond HillVitali kreemi Master.


Sellele järgnevat kuud oli meil väga raske üle elada. Investeerisime kreemi tootmisesse oma viimased säästud ning pärast rasket tööd ja mitut unetut ööd olime valmis oma esimese partii Masteri kreemi teele saatma.


Imesid tõepoolest juhtub.

Tundub peaaegu uskumatu, kuid möödus vaid kaks nädalat, enne kui saime esimesed Masterit kiitvad kirjad ja te meid kõnedega üle külvasite. Müstiline valu, mis oli nii kaua piinanud, oli äkitselt kadunud, päev päeva järel lahendasime lahendamatuid probleeme, kargud visati minema jne. Hiljem võtsid sõna ka pereliikmed, sõbrad ja tuttavad. Meie kliendid tänasid meid ja esitasid uusi tellimusi. Olime pankroti äärel, kuid nüüd on meie väike meeskond hakanud hoopis kasvama.


See on ime ... kuid miks? Kuidas on see võimalik? Mis juhtus?


Otsisime vastuseid.

See edu ei jäänud kauaks püsima. Esialgne edusööst tõi kaasa omad komplikatsioonid. Uute „arstide“ juurde, kes isegi korralikult ei mõistnud, kuidas meie kreem toimis, ilmusid inimesed, kel leidus tuhandeid küsimusi. Millist ravimtaime te selle mure vastu soovitate? Mis selle ja selle vastu kõige paremini aitaks? Mida te veel teate? Mida nad küll ütleks ja kuidas nad reageeriks, kui avaldaksime neile tõe, et need „eksperdid“ ei tea peaaegu midagi? Vaja oli asjatundlikku nõu ja nii kiiresti, kui võimalik.


Teaduse väitel selgitus puudub.

Olime meeleheitel ja otsisime kedagi, kes võiks meile selgitada, mis juhtus. Külastasime Semmelweisi Ülikooli farmakoloogiainstituuti, mis abivalmilt ja põhjalikult kreemi koostist hindas. Lõpuks jõuti seal järeldusele, et kreemi saladus peitub liigses uuenduslikkuses ja liiga paljudes koostisainetes, mistõttu neil pole võimalik öelda, mis täpselt need uskumatud tulemused kaasa toob. Seejärel pöördusime ametiasutuste poole, kes uurisid meie kreemi ravimtaimi puudutavast seadusandlusest lähtuvalt ja teatasid, et meie kreem on „peamiselt välja töötatud rahvameditsiini alusel ja vähem ravimtaimede teaduse põhjal“. Lühidalt öeldes ei suuda teadus üksi meie kreemi toimet selgitada. Küsimus jääb endiseks: miks see töötab? Milles peitub selle saladus?


Saladus on selles, et saladust ei olegi.

Pidime leppima tõsiasjaga, et peame oma erakordse edu põhjuse ise välja uurima ...


Kuna olime arvutiteadlased, oli selge, et omal jõul me sellega hakkama ei saa. Ekspertide meeskonda kutsumine oli hädavajalik. Teiste seas vajasime teadusdoktoranti, ravitsejat ja keemiatehnoloogi. Väike asjatundjate rühm tuli kokku, et nende erakordsete mõjude põhjuseid selgitada.


Kolm aastat pingsaid uuringuid ja arendustööd on viinud edu põhjuse tuvastamiseni. Leidsime kolm võtmetegurit, mis nende hämmastavate tulemuste taga on, kuid üks neist mängis otsustavat rolli. Kõigepealt avastasime sünergia seaduspära, mis tähendab, et rohkematel ravimtaimedel on tugevam mõju. Teiseks teguriks oli erinevate koostisosade (õlid, pulbrid, ekstraktid) õige vahekord, kuid ka sellest ei piisanud.


Lõpuks õnnestus meil tuvastada kõige olulisem osa. Viimane hädavajalik koostisosa oli loodus!


Selgus, et saladus on lihtne. Kreemi koostisosad on nii tõhusad, sest need kasvavad looduses. Me tõesti ei oodanud seda. Tuli välja, et mingit saladust ei olnudki. Pole mingit salajast koostisosa, ei mingit salaretsepti, mitte midagi erilist või keerulist. Lihtsalt loodus. Ja tundub, et midagi muud polegi vaja.


Kultuur on sündinud

Mis on HillVital?

HillVital on soov looduse tõelist potentsiaali tundma õppida, ära kasutada ja teistegagi jagada. Miks? Sest loodus toimib. Te tunnete vaistlikult, et looduslikud asjad on parimad (ja me ei räägi üksnes tervisesse puutuvast). See näitab, et me pole välja töötanud ja turule toonud midagi uut, kuid üha rohkem inimesi järgneb meile ja ühineb meiega.

Ees ootab veel pikk teekond, kuid see on väärt seda pingutust, et seda mööda kaugemale minna!