Ostukorv
0 toode(t) - 0.00€0

Teie ostukorv on tühi!

Klientide hinnangud

Küpsistega seotud põhimõtted

Küpsistega seotud põhimõtted

Vastavalt kehtivatele seadustele teavitame teid küpsiste kasutamisest ning juhime teie tähelepanu asjaolule, et saate oma veebilehitseja seadeid muuta, kui teie hetkeseaded ei vasta teie eelistustele.


Mis on küpsised?

Küpsised on väikesed failid, mis salvestatakse teie seadmesse (arvuti või mobiiltelefon) veebilehitseja kaudu, et võimaldada meie süsteemidel teie veebilehitseja ära tunda. See on vajalik selleks, et ostukorvide süsteem saaks salvestada tooted, mis on hetkel korvi lisatud, ning tuvastada, kas olete registreerunud kliendina sisse logitud või mitte. Küpsised sisaldavad enamasti oma algse veebilehe nime ja küpsise loomise kuupäeva. Järgmine kord, kui veebilehte külastate, laadib veebilehitseja küpsised uuesti ning saadab selle teabe tagasi veebilehele, kus algselt küpsis loodi. Küpsised ei sisalda sellist teavet, mille abil oleks võimalik teie isik tuvastada või mis võiksid teie arvutit kahjustada.


Meie kasutame alljärgnevaid küpsiste tüüpe.

Püsivad küpsised – need küpsised on aluseks meie veebilehe toimimisele ning võimaldavad teil kasutada selliseid põhifunktsioone nagu turvatsoonid, veebimaksed, sisselogimisandmete meeldejätmine, võimalus juurde pääseda turvatsoonidele ilma uuesti sisse logimata, eeltäidetud vormid jpm. Küpsiste eesmärgiks on parandada veebilehe kasutuskogemust ja viibimist lehel. Meie veebilehe kasutamisel nõustute küpsiste kasutamisega. Meie veebileht ei toimi ilma küpsisteta korrektselt.

Seansiküpsised – nende abil kogume statistilist teavet selle kohta, kuidas meie veebilehte kasutatakse. Seanss saab alguse, kui kasutaja veebilehitseja akna avab, ning lõppeb veebilehitseja sulgemisega. Küpsiste eesmärk on muuta meie veebilehe sisu, toimimist ja disaini paremaks. Meie veebilehe kasutamisel nõustute küpsiste kasutamisega. Meie veebileht ei toimi ilma küpsisteta korrektselt.

Kolmandate osapoolte küpsised – meie veebilehe kasutamisel võidakse luua ka küpsiseid, mis ei kuulu meie kontrolli alla. Nii on näiteks juhul, kui teie külastatav veebileht kasutab kolmandate osapoolte analüüsi- või turunduse automatiseerimise tööriistu (nt Google’i tööriistu) või kuvab sisu kolmandate osapoolte veebilehtedelt, nagu näiteks YouTube või Facebook. Selle tulemusel luuakse kolmandate osapoolte küpsised. Meil puudub kontroll selliste küpsiste salvestamise või neile juurdepääsu osas. Kolmandate osapoolte küpsiste kohta täpsema teabe saamiseks lugege palun kolmandate osapoolte veebilehtede tingimusi, küpsiseid puudutavaid põhimõtteid ja privaatsuspoliitikat.


Küpsiste kasutamine

Kui kasutate meie hallatavat veebilehte, nõustute küpsiste kasutamisega vastavalt oma veebilehitseja seadetele. Kui külastate meie veebilehte ja teie veebilehitsejas on küpsised lubatud ning te ei muuda oma veebilehitseja seadeid, siis kasutades meie veebilehte nõustute küpsiste kasutamisega. Meie veebileht ei toimi ilma küpsisteta korrektselt.


Miks me küpsiseid kasutame?

Kasutame küpsiseid, et muuta veebilehe kasutamine lihtsamaks, isikupärastada seda teie jaoks, kohandada seda vastavalt teie huvidele ning täiustada veebilehe ülesehitust ja sisu. Me ei kasuta küpsiste kaudu omandatud andmeid teie isiku tuvastamiseks ega teiega kirja, e-kirja või telefoni teel ühenduse võtmiseks.


Kuidas oma veebilehitsejas küpsiste seadeid muuta

Enamik veebilehitsejaid on algselt määratud küpsiseid automaatselt lubama. Seda seadistust on võimalik muuta, blokeerides küpsised või määrates süsteemi hoiatust saatma, kui küpsiseid seadmesse saadetakse. Juhised küpsiste seadete muutmiseks leiate igas veebilehitsejas jaotisest „Abi“. Küpsiste salvestamisest on võimalik loobuda veebilehitseja küpsiseid puudutavate seadete all, kuid seda tehes ei saa te meie veebilehel oste sooritada, kuna veebilehe toimimine sõltub küpsistest. Palun võtke arvesse, et küpsised on seotud konkreetse arvuti/seadmega ning mõnes teises arvutis internetti kasutades kehtivad selles arvutis küpsistele rakendatavad seaded.


Miks oma küpsiste seaded säilitada?

Küpsiste kasutamine ja nende lubamine oma veebilehitsejas sõltub teist. Ent kui otsustate seadeid muuta, võivad mõned meie veeblehtedest olla piiratud funktsionaalsusega ja kasutajale ebamugavamad.