Ostukorv
0 toode(t) - 0.00€0

Teie ostukorv on tühi!

Klientide hinnangud

Üldtingimused

1. Üldtingimused

1.1. Üldtingimused kehtivad aadressil https://hillvital.ee asuva e-poe (edaspidi HillVital), mille ametlikesindaja Eestis on Rohesalvest OÜ (edaspidi Müüja) ja ostja (edaspidi Klient) vahel kaupade ja teenuste ostmisel.

1.2. Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad HillVitali e-poest toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad võlaõigusseadus (edaspidi VÕS), tarbijakaitseseadus (edaspidi TKS) ja teised õigusaktid.

1.3. HillVital jätab endale õiguse Üldtingimustes muudatusi teha. Nimetatud muudatusi kajastatakse HillVitali lehel. Kui Klient edastas oma tellimuse enne tingimuste muudatuse jõustumist, siis kehtivad Kliendi jaoks tellimuse edastamise ajal kehtinud tingimused.

1.4. HillVitali e-poes tellimust vormistades ning ettemaksu sooritades kinnitab Klient, et on Üldtingimustega tutvunud ja on nendega nõus.

1.5. Müüja andmed: Rohesalvest OÜ, Võidu 6, Vastseliina, Võru vald, Võrumaa 65201. Registrikood: 14717641; KMKR nr: EE102159079


2. Hinnad

2.1. Kõik HillVitali e-poes kuvatavad hinnad on esitatud eurodes ja sisaldavad käibemaksu.

2.2. Kui tellimus on esitatud enne hindade või tingimuste muutmist, siis kohaldatakse Kliendi ja Müüja vahel tekkinud õigussuhetele tellimuse vormistamise ajal kehtinud tingimusi.

2.3. Müüja jätab endale õiguse teha müügihindades muudatusi. Nimetatud muudatusi kajastatakse HillVitali veebilehel.


3. Tellimuse tegemine

3.1. Klient valib HillVitali e-poes välja soovitud toote ning lisab selle ostukorvi.

3.2. Tellimuse vormistamiseks tuleb avada ostukorv. Kui ostukorvis muudatusi pole rohkem tarvis teha, siis Tellimuse vormistamiseks tuleb klikkida nupul “Vormista tellimus”. Kassa lehel pärast tellija andmete sisestamist ja kontrollimist saab Klient valida sobiva makseviisi, kinnitada tellimuse ja tasuda kauba eest. Peale antud tegevust on tellimus kinnitatud ja müüjale edastatud.

3.3. Internetipanga pangalingi vahendusel tasudes kinnitab Klient Müüjale makse klikkides nupul  “Tagasi kaupmehe juurde”.

3.4. Pärast kauba eest tasumist saadab Müüja Kliendi e-posti aadressile Tellimuse kinnituse.

3.5. Klient kohustub Tellimuse vormistamisel esitama Tellimuse täitmiseks vajalikud ja tõesed andmed.

3.6. Müüja ei vastuta Tellimuse täitmisel Kliendi esitatud ebakorrektsetest andmetest tingitud täitmise võimatuse või mistahes sellest tulenevate tagajärgede eest.


4. Makseviisid

4.1. Tellimuste eest saab turvaliselt tasuda Eesti pangalinkide abil (Swedbank, SEB, LHV, Luminor ja Coop) ja ka krediitkaardiga (Visa, MasterCard). Makseid võetakse vastu eurodes.

4.2. Makse tegemine toimub väljaspool HillVitali e-poe keskkonda Maksekeskus AS vahendusel. HillVitali e-poel puudub ligipääs kliendi panga- ja krediitkaardiandmetele.

4.3. Pärast toote eest tasumist vajutage palun pangas kindlasti nupule „Tagasi kaupmehe juurde”.

4.4. Tasuda saab ka arve alusel. Tasudes arve alusel tuleb märkida maksekorraldusel arve number.

4.5. Isikuandmete vastutav töötleja on Rohesalvest OÜ. Rohesalvest OÜ edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS'ile.


5. Kohaletoimetamine

5.1. Tellitud kaup toimetatakse Kliendi poolt valitud aadressile kulleriga reeglina 2–4 (max 6) tööpäeva jooksul. Kuller võtab Kliendiga ühendust telefoni teel sobiva kättetoimetamise aja kokku leppimiseks.

5.2. Tellimuse kohaletoimetamine on tasuta.


6. Toote tagastamine ja 30-päevane raha tagastamise garantii

6.1. Kliendil on õigus tehingust 14 päeva jooksul taganeda ja tellitud kaup tagastada. Nimetatud 14-päevane tähtaeg hakkab kulgema arvates kauba kättesaamisest.

6.2. Kliendil on õigus tagastada ka avatud toode ja seda 30 päeva jooksul, kui klient pole tootega rahul ning vähemalt 30% tootest on pakendis alles.

6.3. Kauba tagastamisega seotud kulud kannab Müüja.

6.4. Raha makstakse Kliendile tagasi samale arvelduskontole, millelt Tellimuse eest tasuti (kõige enam 30 päeva jooksul alates tagastatava kauba jõudmisest Müüjani).

6.5. Kauba tagastamisel palume Müüjale saata e-kiri aadressil info@hillvital.ee tagastatavate toodete ning põhjuse kohta. Tagastatavad tooted tuleb pakkida nii, et need ei saaks transpordis kahjustada.

6.6. Tagastatav toode ei või olla kahjustunud. Toode peab olema originaalpakendis ja toote küljes peavad olema kõik originaaletiketid.

6.7. Tagastataval tootel ei tohi olla parfüümi-, pesuvahendi-, suitsu- ega muid lõhnasid. Samuti ei tohi olla kosmeetika- ega hügieenitoodete jälgi, määrdumist, plekke, auke ega muid defekte.


7. Pretensioonide esitamise kord

7.1. HillVital e-poes müüdud toodetele kehtib VÕS §-s 218 lg-s 2 sätestatud kaheaastane pretensioonide esitamise tähtaeg.

7.2. Võlaõigusseaduse §-st 222 lg-s 1 sätestatust tulenevalt on Kliendil õigus toote lepingutingimustele mittevastavuse korral nõuda toote parandamist või asendamist. Toote lepingutingimustele mittevastavuse korral kannab toote parandamisega või toote asendamisega seotud kulud Müüja.

7.3. Müüja ei vastuta tellitud toodete mittesihipärasest kasutamisest tekkinud kahjude eest, samuti kohaletoimetamise viivituse eest, kui see on tingitud asjaoludest, mida Müüja ei saanud mõjutada ja/või mis on tingitud temast mitteolenevast vääramatust jõust (forcemajeure).


8. Vastutus

8.1. Müüja ja Klient vastutavad teineteise ees käesolevate Müügitingimuste rikkumisega teisele poolele tekitatud kahjude eest Eesti Vabariigis kehtivates õigusaktides sätestatud juhtudel ja ulatuses.

8.2. Müüja vastutab toote müügihinna ulatuses.


9. Privaatsuspoliitika

9.1. Klient annab Müüjale nõusoleku oma isikuandmete töötlemiseks.

9.2. Müüjale teatavaks saanud isikuandmeid käsitletakse konfidentsiaalsena ja neid kasutatakse ainult müügiteenuse osutamiseks ja Kliendile kauba pakkumiseks.

9.3. Müüja säilitab Kliendi kohta ostude sooritamise käigus Kliendi sisestatud kontaktandmed ja info sooritatud ostude kohta.

9.4. Müüja võib kasutada Kliendi isikuandmeid Kliendile eripakkumiste ja kampaaniate kohta info saatmiseks e-posti teel üksnes juhul, kui Klient on andnud selleks oma nõusoleku.

9.5. Andmete vastutav töötleja on Rohesalvest OÜ. Rohesalvest OÜ edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS'ile.


10. Üldtingimused ja nende muutmine

10.1. HillVitali e-poes registreerudes või ostu sooritades nõustub Klient Müüja Üldtingimustega ja kohustub neid täitma.

10.2. Müüja ja Kliendi vahel jõustub Müügileping alates tasumisele kuuluva ostusumma laekumisest Müüja arvelduskontole.

10.3. Müüja võib muuta Üldtingimusi ja toodete hindasid.

10.4. Müüjal on õigus loobuda Tellimuse täitmisest, kui tehnilise vea tõttu oli HillVitali lehel kuvatud toote hind ekslik.


11. Muud tingimused

Kliendi ja Müüja vahel tekkinud erimeelsused lahendatakse läbirääkimiste teel. Kokkuleppe mittesaavutamise korral on Kliendil õigus pöörduda oma õiguste kaitseks kohtusse, Tarbijakaitseametisse ja/või tarbijakaebuste komisjoni.


12. Klienditugi

Klienditoe e-posti aadress on info@hillvital.ee. Kirjadele vastame tööpäeviti vahemikus kella 09.00 – 17.00.


Rohesalvest OÜ
HillVital’i esindaja Eestis
Üldtingimusi on muudetud viimati 23. august 2019 kell 14.00